Jesteś tutaj: Start / BIP / Majątek

Majątek

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Schronisko dla Nieletnich Warszawa - Okęcie położone jest przy ul. Pawła Lipowczana 3, w oznaczonej ewidencji gruntów jako działka ewidencyjna numer 96/1 z obrębu 2-05-07, o powierzchni 38598m2 zabudowana budynkami o powierzchni 4160m2 na rzecz Schroniska dla Nieletnich Warszawa – Okęcie w Warszawie, na podstawie art. 90 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami ( Dz. U. z 2010r. Nr 102, poz. 651 ze zm.) Budynki internatu, szkoły i warsztatów szkolnych ogrodzone są ogrodzeniem trwałym (mur wraz z odkosami o wys. 2,8m. W trzypiętrowym budynku internatu mieszczą się trzy grupy wychowawcze oraz pomieszczenia dla administracji, portiernia, szpitalik, kaplica, stołówka i kotłownia.

 

W parterowym budynku szkoły mieści się sześć klasopracowni, biblioteka szkolna, pokój dyrektora szkoły i pokój nauczycielski oraz niewielka sala gimnastyczna.

 

W budynku warsztatów szkolnych mieszczą się trzy pracownie obróbki ręcznej i mechanicznej metalu i drewna, świetlica dla wychowanków i pokój nauczycielski.

 

Wszystkie budynki posiadają odpowiednie pomieszczenia sanitarne.

 

Na terenie ogrodzonym znajdują się boiska do piłki siatkowej i koszykówki oraz piłki nożnej. Poza terenem ogrodzonym znajdują się budynki pralni i garażu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-12-30
Data publikacji:2016-12-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Krzysztof Bartnicki
Liczba odwiedzin:1162